Thursday, June 1, 2017

Maikuu InJoy Box

InJoy Boxiga tegin esimest korda tutvust eelmise aasta lõpus. Paljud üllatuskarbis olevad tooted on sellised, mida Eestist osta ei saagi. Karbi hind koos postikuluga on 33 EUR, aga iga karbike sisaldab tooteid 70-100 euro väärtuses.

InJoy Box saatis mulle maikuu karbi ja kergitangi nüüd saladuseloori selles peituvatelt toodetelt.


Üllatuskarpi lahti pakkides tuli kohe täitsa jõulutunne peale :)


Karbist tuli välja kuus toodet:

Playboy tumeroheline lainerTumerohelist lainerit ei olegi mul varem olnud ja minu roheliste silmadega sobis see värv väga hästi. Laineri ots on peenike ja lihtsalt juhitav ja sellega saab teha erineva paksusega joont imepeenest kuni laia ja dramaatiliseni välja. Nahale kantuna kuivab vedelik kiiresti ja soovi korral saab koheselt joone üle maalida ning kasvatada lainerijoont täpselt nii efektseks kui soovi on. Püsivus on tootel üsna hea - alles pika päeva lõpus hakkas silmanurkadest kergelt hajuma.

Veri Beri puuviljamaius


Ilma lisatud suhkru ja säilitusaineteta puuviljaampsud on meie peres juba vanad tuttavad, sest mu kaheaastane tütar armastab neid väga. Tervislik alternatiiv kommidele, mida võib julgelt ka lastele pakkuda. Väga maitsvad ja pakk sai tühjaks ülehelikiirusel :)

Shimla Jewellery käevõru


Kaherealise käevõru üks osa koosneb türkiissinistest helmestest ja teine kuldsest ketist ja valgetest kristallidest. Türkiis on minu jaoks täielik suvevärv, nii et maikuu karbist sellist ehet leida on täpselt õige aeg.

KäekottMünditoonis kuldsete detailidega käekott on valmistatud spetsiaalselt InJoy Boxile, nii et mujalt sellist osta ei olegi võimalik. Kotil on mugavalt pikk õlarihm  ja sees 3 taskut. Koti mõõdud on 22x18 cm.

Päikesepuuder


Inglise brändi AURA päikesepuuder on pakitud peegliga karpi. Tootes sisalduvad väikesed säraosakesed. Minu kahvatu naha jaoks jääb tema toon liiga tumedaks ja soojaks, nii et seda ma kasutada ei saa ja panen selle tulevikus hoopis mõnda kingiloosi kotti, et ta endale jumekama kasutaja leiaks :)

Sally Hansen küünelaki ribad


Küünelaki ribasid olen tegelikult juba tükk aega proovida tahtnud, sest lakitud küüned on ilusad küll, aga mul on kogu aeg nii palju toimetamist, et suudan pidevalt värske laki ära rikkuda kui liiga kiirelt peale lakkimist midagi tegema asun. Ribad tuleb küüntele kleepida ja nad ei nõua kuivamisaega. Kaasas on detailne kasutusjuhend, aga millegipärast ei saanud ma ka peale selle põhjalikku uurimist kleepsude kasutamisega hakkama :( Pakis on 16 küünekleepsu, nii et on ilmselt arvestatud sellega, et mõned harjutamiseks ära raiskad, aga ilusat tulemust mul nendega saada ei õnnestunudki. Küll ei kleepunud riba hästi küünele, või siis rebenes üleliigset osa eemaldades ebaühtlaselt, jättes küüne tipu osaliselt katmata. Kuna see oli esimene kokkupuude niisuguse tootega, siis ei oska öelda, kas tegu oli mu enda saamatusega, või ongi kleepsudega maniküüri tegemine nii keeruline.

InJoy Boxi tegemistel saab silma peal hoida nende Facebooki lehel, kus iga kuu kingipakkide kohta ka mõningaid vihjeid jagatakse. Force of Beauty Facebooki lehel läheb aga käima loosimäng, kus üks õnnelik endale InJoy Boxi võita saab. Võta kindlasti osa!

No comments:

Post a Comment