Monday, October 21, 2019

Parimad niisutavad huulepulgad

Sügisene jahedus mõjus mu huultele hävitavalt ja juba mitu nädalat olen hädas olnud huulte kuivuse ja ketendamisega. See pani mind oma huulepulkade seas tõsist inventuuri tegema ja sõelale jäid vaid need, mis on sama niisutavad ja hooldavad kui palsam. Meie laiuskraadil, kus pool aastat temperatuurid madalad, on huulte kuivamine üsna levinud mure, nii et kui sindki see probleem külmal ajal kimbutama kipub, siis sellest postitusest leiad kindlasti endalegi sobiva huulepulga. Kõiki postituses mainitud huulepulki saan ülivõrdes iseloomustada ning nad on tõesti sama pehmed ja mõnusad kui hea palsam.

Essence Perfect Shine huulepulkSee huulepulk pärineb Essence värskest sügiskollektsioonist ja on minu meelest üldse parim huuletoode, mis Essencel olnud on. Ja seda ei ole lihtne öelda, sest olen Essence valikust leidnud endale väga palju lemmikuid huulevärve. Perfect Shine pulki on saadaval viies värvitoonis - kõik hästi mõnusad igapäevaselt kantavad toonid. Minu oma kannab nime Perfect Plan. Ta on väga pehme ja kreemine, kuid püsib hästi ning ei hakka päeva jooksul hammastele liikuma. Hind on tal ka erakordselt rahakotisõbralik ja maksab vaid 3.39 EUR. Essence tooted on müügil suuremates Selverites.

Catrice Lip Glow Glamourizer huulepulkSee huulepulk sai juba esimesest proovimisest suureks lemmikuks ja on sellest ajast mu meigilaual aukohal seisnud. Värv jääb iga kasutaja huultel pisut erinev, sest vastavalt huulte pH tasemele on ta võimeline oma tooni muutma. Minu huultel jääb värv näiteks pisut roosakam kui ta pulgas paistab. Ilus toon, hea püsivus ja mõnus niisutus käsikäes. Tema puhul väärib äramärkimist ka ülihea hapukas marjalõhn, mis kasutamise kohe eriti meeldivaks teeb. Hind jääb 4-5 euro vahele.

Artdeco Color Booster palsamidNeed huulepulgad on samuti sellised, mis vastavalt kasutaja huulte pH tasemele oma värvi muudavad. Nende nimi ongi palsam, kuid värv on mõlemal üsna tugev, nii et rohkem kuuluvad nad siiski dekoratiivkosmeetika hulka. Parempoolne toon on pulgas täiesti läbipaistev, aga minu huultel muutub roosaks. See on mul väga palju kasutust saanud ja kohe-kohe otsa lõppemas. Vasakpoolne muutub ka pisut roosamaks kui ta pulgas paistab ja jääb selline mõnus rahulik pruunikas-roosakas värv. Enamus palsamist imendub huulte sisse, nii et värv püsib pikalt. Mõlema huulepulga hind on 11.90 EUR.

BioNike Liplumiere huuleläigeToote nimi on küll huuleläige, aga ta on pontsaka pliiatsi kujul ja üsna paksu koostisega, nii et paigutub oma omadustelt kuskile klassikalise läike ja huulepulga vahele. Värv jääb huultel pisut tagasihoidlikum kui ta pliiatsis paistab, aga siiski erksam kui tavalised läbikumavad huuleläiked. Väga mõnus niisutav koostis ja huuleläike kohta ka ülihea püsivus. Saadaval 6 tooni, minu punase nimeks on Grenade. Hind: 13.98 EUR.

Artistry toonitud huulepalsamArtistry tooniv huulepalsam jätab erksa roosa värvi, mis püsib väga hästi, sest enamus tootest imendub huule sisse. Elab kenasti üle ka söömise-joomise ja ei vaja sagedast uuendamist. Seda on saadaval kolmes toonis ja minu oma kannab nime Pink. Hind: 20.69 EUR.

Make Up Factory Inner Glow huulepulkInner Glow huulepulkadel on niisutav sädelevaid osakesi sisaldav südamik, mis huuli hooldab ning pehmendab. Saadaval kuues toonis, pildil oleva nimeks on Classy Umber. See on ülihea sobib-kõigega huulevärv, mis sobib nii kerge kui tugeva silmameigi juurde ja klapib võrdselt hästi nii soojade kui külmade toonide kõrvale. Hind: 16.95 EUR.

Aloe Vera huulepalsamSee ei ole küll värvi andev huulepulk, aga tahtsin ta siiski siin postituses ära mainida, sest just see palsam suutis mu lõhenevad huuled jälle ära remontida ja on mu viimase aja parim iluleid. Olen muidu rohkem selliste "söödavate" looduslike huulepalsamite usku, aga praegu, kui huuled ikka väga hullult kuivasid, ei suutnud need looduslikud mulle vajalikku niisutust pakkuda ja apteeker soovitas seda aaloega pulka proovida. See on minu jaoks praegu tõesti taeva kingitus ja parandas juba 24 tunniga mu narmendavad huuled ära, nii et julgen seda väga soojalt soovitada. Müügil on nad Apothekas ja hind jäi 4-5 euro vahele.

Sellised on siis minu hetkel kõige rohkem kasutust saavad huuletooted. Kas oled midagi neist proovinud? Millised on sinu muljed?

No comments:

Post a Comment