Monday, October 16, 2017

Make Up Store uued värvid

Make Up Store on meigisõbra paradiis, kust leiab kõik vajaliku nii igapäevase jumestuse kui ka pöörase lavameigi jaoks. Sain hiljuti kotikese Make Up Store selle sügise uudistoodetega ja ega nad pikka sissejuhatust vajagi - lööme parem kohe pintslid sisse ja vaatame, millega tegu:


Kõige pilkupüüdvamad olid sel korral põsepuna- ja highlighteritriod:


Põsepuna Shade Collection Red:


Pakendi teeb eriliseks mööda äärt jooksev pealuude rida:


Paletis on kolm tooni - sügav matt veinipunane, satiiniläikeline korall ja roosaka tooniga highlighter. Kõik nad on ülimalt tugeva pigmendiga ja piisab vaid õhkõrnast pintslipuudutusest, et vajalik kogus toodet kätte saada. Kasutasin paleti tumedaimat värvi nii silmadel kui põskedel:


Silmameigis kasutasin veinipunast nii tugevana kui ta vähegi välja andis ja põskedele lisasin sama tooniga vaid õrna aktsendi.

Highlighterina läks selle jumestuse juures käiku Tri Glam paleti soojatooniline highlighter:Kuldne palett näeb välja ülimalt luksuslik ja koosneb kumavast highlighterist, külma tooniga sädelevast puudrist ja heledast matist värvist. Karbike on hästi universaalne - pikliku kujuga osa on soe klassikaline highlighter, mis sobib pea iga nahatooniga ja väga erinevate jumestuste juurde. Alumine suurem ruuduke on sädelus - ta ei anna meigile heledust, vaid ainult säraosakesi. Selle abil saad kõik oma matid lauvärvid sädelevateks teha ilma nende tooni muutmata, või siis talvistel pidudel dekolteel või mujal kehal kasutada, et näha välja kui lumekuninganna :)

Pisike ristkülik on matt hele värv, mis minul leiab põhiliselt kasutust silmameigi juures. Kui tumedad lauvärvid ei taha ise piisavalt suitsuseks hajuda, siis sellega saab kaasa aidata. Sobib kasutamiseks kogu näol pehmete modelleeringute tegemiseks.

Kasutasin Tri Glam paleti highligherit põsesarnal ja silma sisenurgas:


Huultel läks käiku Mardi Grass sügavpunane huulepulk, mis huultele jäi isegi erksamana kui pulgas. Tegu on ülihea katvusega niisutava huulepulgaga, mis jätab õrna läikega lõpptulemuse ja muudab huuled lopsakamaks. Väga mugav kanda - püsib hästi ja ei kuivata.


Sain proovimiseks veel ka beeži huulepulga Gaia X-matte, aga see on minu nahatooniga hästi sarnane ja teda kasutades paistis nagu oleksin endal huuled ära kaotanud. Moelavadel võib selline supernude päris äge välja näha, aga enda näos ei meeldi.

Ülemistel piltidel olevas jumestuses läks käiku veel hall Microshadow Misty. Tugeva pigmendiga hea neutraalne toon, millega silmameigile intensiivsust ja sügavust lisada. Kasutasin liikuva lau välimises kolmandikus, hajutasin seda ka koopajoonele ja alumisele ripsmepiirile.


Kinkekotist tuli välja veel roosa põsepuna nimega Must Have. Nimi on sellel tõesti tabav valitud, sest selline värske roosa toon võiks olla iga naise meigikotis. Kui jume on hall ja väsinud, siis see toon päästab alati päeva. Väga pigmenteeritud, kuid lihtsalt hajutatav. Sai hetkega suureks lemmikuks!

Selle jumestuse juures kasutasin Must Have põsepuna ja Tri Glam paleti highlighterit:


Viimase uue tootena näitan teile Eyedusti toonis Camoflage. (Kasutasin seda ülemisel pildil kogu liikuval laul.)


Varem olen Eyedust pigmentidele ette heitnud pudisemist, aga ei tea, kas koostist on muudetud, või on toon Camoflage lihtsalt omalaadsete seas eriline, aga sellega sai silmad värvitud ilma pudisemist kartmata. Eyedust pulbriline värv sisaldab rikkalikult sädelust. Kui kanda seda peale kuiva pintsliga, saab kergelt läbikumava tulemuse, mis sobib hästi igapäevameigiks. Alloleval pildil kandsin Camoflage värvi kogu liikuvale laule ja hajutasin seda pisut ka alumisele ripsmepiirile. Silmanurka tupsutasin natuke Tri Glam paleti highlighterit. Kui Eyedusti peale kandmiseks kasutada märga pintslit, oleks tegu nagu hoopis teise tootega - siis jätab ta 100% katva ning ülimalt glamuurse tulemuse, mis sobib ideaalselt efektse õhtumeigi tegemiseks. Eyedusti all soovitan alati primerit kasutada, nii püsib see veatuna terve pika päeva.


Roheliste silmadega klapib Camoflage toon nii hästi. Olen seda nüüd igapäevaselt kandnud koos mõne roosaka või lillaka huulevärviga ja nii end väga hästi tundnud :)

Make Up Store niigi rikkalik valik täieneb pidevalt, et iluhuvilistel iial igav ei hakkaks. Selleks, et uudistest esimesena teada saada, hakka nende sõbraks Facebookis.

No comments:

Post a Comment