Monday, September 25, 2017

Makeup Revolution

Mitte miski ei tee ühe meigisõbra tuju paremaks kui uue ägeda ja sealjuures rahakotisõbraliku brändi avastamine. Minuga see hiljuti juhtus ja jagan oma rõõmu teiegagi :)

Seele.ee e-poest jõudis minuni pakike Makeup Revolution toodetega.


Imeilusad paletid, päikesepuudrid ja highlighterid... Meigipintslid hakkavad neid nähes kohe käes sügelema :)

Highlightereid ja päikesepuudreid leiab Seele.ee poest nii palettidena kui ühekaupa. Minu pilku püüdsid kõige rohkem südamekujulistes pakendites olevad tooted ning mulle saadetigi proovimiseks kolmevärviline Hot Summer Love päikesepuuder ja imeilus roosaka kumaga särapuuder Goddess of Love.


Puudrid on suured, nii et ühe karbikesega saab kindlasti väga pikalt läbi:


Päikesepuudri hinnaks on 7.10 EUR ning highlighteri eest tuleb välja käia 8.90 EUR. Hot Summer Love päikesepuuder on tänu oma kolmele toonile ülipraktiline toode, mida saab kasutada aasta läbi. Kui nahk on parajasti heledam, siis keerutada pintslit puudri kuldsemas pooles ja kui suvepäike on palged jumekamaks muutnud, siis kasutada pronksjat poolt. Toode hajub ülihästi ja jätab kaunilt kumava lõpptulemuse. Hajutades säilitab ta oma pronkspruuni tooni, mitte ei muutu oranžikaks ja sobib ka minu kahvatu nahaga väga kenasti.

Päikesepuuder ja highlighter nahale kantuna: (Tõmbasin prooviks nahale triibu päikesepuudri pronksjama poole pealt.)


Highlighter Goddess of Love on roosaka kumaga. Jätab nahale imeilusa küütluse ja sai juba esimesest kasutuskorrast minu suuuureks lemmikuks. Nii highlighter kui päikesepuuder on suurepärase hinna-kvaliteedi suhtega ja kui ka sul tekkis nüüd isu Makeup Revolutioni toodetega lähemat tutvust teha, siis soovitan esimesena soetada just mõne sellise südamekujulise totsiku - need lihtsalt ei saa mitte meeldida :)

Lauvärvipalette on Makeup Revolutioni valikus igale maitsele. Mina olen värvitüübi testi järgi sügise tüüp ja Fortune Favours the Brave palett koosneb just täpselt sügisenaise värvidest:


Kõik selle paleti värvid on sellised, mida heameelega nii riietuses kui jumestuses kannan. Kokku on toone 30, nende hulgas nii matte kui pärlmutriseid. Värvide püsivus on väga hea. Katsetasin neid nii primeriga kui ilma ja imelikul kombel sain ilma primerita isegi parema tulemuse. Tumedad toonid ei ole lihtsalt hajutatavad ja kui olin laugudel primerit kasutanud, naksasid nad kohe väga tugevalt naha külge kinni ning hajutamine võttis kaua aega. Ilma primerita nahal allusid nad hajutamisele paremini.

Püsivus oli aga mõlemal juhul ideaalne - ka ilma primerita ei hakanud värvid lauvagudesse kogunema. Kindlasti on selle paletiga töötamisel vajalikud head hajutuspintslid. Kaasas oleva pisikese kahepoolse pintsliga ei teinud suurt midagi ära.

Sügise värvidele kohaselt ei ole toonid puhtad ja kirkad, vaid tuhkja alatooniga ning hajutamisel kaotasid osad tumedad toonid oma värvilisust ning muutusid kraadi võrra hallikamaks.

Siin kasutasin meigis rohelisi toone - liikuval laul pärlmutrist ja koopajoonel matti:Eriti just mati tooni puhul oli märgata, et see muutus hajutamisel hallikamaks. Toonide pigmenteeritus on värviti erinev - tumedatel toonidel on pigment kõikidel päris intensiivne, kuid heledate puhul esinesid pärlmutrised väga hästi, samas kui matid toonid jäid nahale õrnalt. Paleti hind 14.90 EUR.

Palettide kujundus on kaunis ja luksuslik:


Küpsetatud põsepunade palett Blush Queen koosneb kaheksast pärlmuttertoonist, millest kahte heledamat saab kasutada ka highlighteri asemel.


Toonid on intensiivsed, lihtsalt hajutatavad ja sobivat tooni puna leiab nende seast nii roosa, lillaka kui korallitooni sõber:


Paleti hind on 7.50 EUR. Jällegi super hinna-kvaliteedi suhe!

Siin kasutasin põskedel külma roosat põsepuna ja laugudel tumedaid lillasid toone (nende puhul märkasin sama mis roheliste toonide puhul - ka need jäid nahale kantuna hallikamad kui paletis):


Makeup Revolutioni valikust leiab lisaks dekoratiivmeigile ka primereid ja jumestuse kinnitajaid. Mina proovisin järgi meigikinnitussprei:


Sprei väljub pihustist mõnusalt peene uduna ja pikendab meigi püsivust. Kuivab väga kiiresti ja on igati mugav kasutada. Mulle meeldib meigikinnitusspreisid kasutada eriti just siis, kui olen nahale kandnud mitmeid puudrilisi tooteid - see niisutab meigipõhja, kaotab selle puudrilise välimuse ja aitab erinevatel toodetel veatult üksteise sisse sulada. Sprei hind 6.90 EUR.

Makeup Revolution toodetega saab tutvust teha Seele.ee e-poes, või nende päris poes Laagri Maksimarketis.

No comments:

Post a Comment