Wednesday, August 30, 2017

Nyx Ülemistes!!!

Nyx kosmeetikat on juba pea aastajagu võimalik Kaubamaja iluosakonnast soetada, aga päris oma poodi neil Eestis siiani ei olnud. Koos Ülemiste keskuse laienemisega tuleb nüüd õnn meigihuviliste õuele ja Nyxi Eesti esimene kauplus avab uksed juba homme - 31. augustil! Avamispäev lubab ohtralt värvilist meiki, üllatusi ja kingitusi. Avamisürituse kohta leiad täpsema info Facebookist.

Ilublogijad olid ühed väljavalituist, kes poe juba enne selle avamist üle vaadata said. Nyxi lookas lettidelt leiab küll kõik vajalikud vahendid oma kõige pöörasemategi meigiideede ellu viimiseks. 

Kollane lainer?  - Olemas! 
Tumehall huulepulk?  - Nyxi poest ikka saab :)

Lahkusime Nyxist värviküllaste kingikottidega ja näitan teile kiiresti ära, mis minu kotist välja tuli, et teile aimu anda, milliseid uudistooteid homme korvi visata tasub.


Micro Brow Pencil toonis Espresso


Ülihea väljakeeratav kulmupliiats, mille sabas on mugav harjake. Võimaldab teha hästi täpset täitmistööd. Sai juba esimesest kasutamisest suureks lemmikuks! Kulmutoodete valik on Nyxi poes üldse super hea, nii et sobiva leiab nii kuimupliiatsi, -tuši kui -puudriusku inimene.

Cotcha Covered peitekreem toonis Beige


Lubab olla tugevalt kattev toode, aga minu jaoks esines liiga nõrgalt. Ei katnud tumedaid silmaaluseid kuigi hästi ära, nii et seda soovitada ei julge. Koostis on nakkuv ja kasutasin seda ka laugudel lauvärvi all, sest sageli on sellist nakkuvat peitekreemi väga hea kasutada primeri asemel. Kahjuks ei tõestanud see end aga ka primerina - alles pool päeva on möödas ja mul on juba lauvärv hakanud liikuma ja lauvakku kogunema :(

Huulevärvipalett The Reds


Nyxi huuletooteid on mul kogunenud omajagu ja enamust nende hulgast saan kirjeldada ülivõrdes. The Reds huulepaletti kingikotist leides olin väga rõõmus ja teadsin juba ette, et saame sõpradeks :) Ei pidanudki pettuma. Väga ilusad toonid ning püsiv, kuid samas niisutav koostis. Kindel lemmik uute toodete seas! Saab igaks päevaks täpselt meeleoluga sobiva punase huulevärvi kokku segada ja kõik kombinatsioonid on sellised, mille kõrval hambad eriti valged paistavad, nii et tasuta hambavalgendus tuleb selle paletiga kaasa :)


Liquid Suade Cream Lipstick toon Run the World


Kauapüsiv erksavärviline matt vedel huulepulk? Olin pisut kahtlev, kui selle huultele määrisin. Kauapüsivad matid tooted kipuvad mu huuli kuivatama ja neid kandes ei ole tunne kuigi mõnus. Toode suutis mind väga positiivselt üllatada. Väga-väga intensiivne värv juba ühe kihiga ning ülihea püsivus, mis lubab süüa-juua ilma kulumata ja tassi äärele värviranti jätmata. Samal ajal on see huultel mugav ja ei kuivata absoluutselt. Püsib imeliselt ja lahkub huultelt alles siis, kui selle meigieemaldajaga maha võtad. Ei mingit omavolilist hajumist ega hammastele hiilimist. Iga erksa huule sõbra unelm :)


Katsetasin kõik uued huuletooted järjest ära ja päris huvitav oli vaadata, kuidas mu hammaste värv erinevate huulepulkade kõrval muutus. Kui The Reds paletti kasutades olid hambad otsekui värskelt valgendatud, siis lilla Liquid Suede värvi kõrval paistsid nad hallikad.

Matte Lipstick toon Haze


Halli värvi huuled on moefotodel ülimalt coolid, aga minusugune tavainimene tundis end nendega üsna kohmetult. Huulepulk jäi veidi läbi kumama isegi siis, kui panin üksteise otsa mitu kihti, nii et kui on vaja täiuslikku halli tulemust, siis peaks huuled eelnevalt  hästi katva peitekreemiga üle tegema, et punane alt välja ei paistaks. Hambad paistsid halli huulepulga kõrval küllalt tuhmid, nii et naeratada eriti ei tahtnud.

Jumbo Eye Pencil toon Baby Blue


Mulle meeldib väga meigis erinevate toonidega katsetada, aga helesinine on üks selline värv, mis pole mulle oma näos kunagi meeldinud. Nii et seda pliiatsit lahti korkima ei hakanud ja pistan selle tulevikus hoopis mõnda kingiloosi kotti.

Sellised olid minu tänased Nyxi elamused. Homme kell 10 võid aga ka oma meigikotti Ülemiste keskuses uute pööraste Nyxi värvidega täiendada.

Kas oled homme Nyxi poe avamisele minemas?

1 comment:

  1. Ma ka fännan seda kulmupliiatsit, tõesti sper hea toode. Ainuke miinus, et see pliiats on nii pikk jaei mahu mu väiksemasse meigikotti :D

    ReplyDelete