Wednesday, April 19, 2017

Uued tooted meigilaual

Ilublogijate kokkutulekult sain nii mõndagi uut ka meigi vallas. Oma tooteid olid kinkekotti lisanud Nyx ja Essence:


Mõlemad on mul juba vanad tuttavad ja nii mõnigi toode nende valikust on jõudnud minu superlemmikute ridadesse.

Asusin kohe uusi tooteid järgi proovima.

Essence varustas mind kolme uue tootega:


Lash Princess Sculpted Volume ripsmetušš - Lash Princess tušše on Essencel mitu. Ühte neist olen varem proovinud ja ei jäänud sellega eriti rahule, sest ripsmetušš kippus päeva jooksul pudisema hakkama. Sculpted Volume on aga hoopis teisest puust kui tema sõsar - annab korralikult juurde nii pikkust kui tihedust ja püsib veatult terve päeva. Essence tuššide hind on tavaliselt 4 euro ringis, nii et hinna-kvaliteedi suhe on sel tugevalt kvaliteedi poole kaldu!

Contouring eyeshadow set on mul juba olemas ja hindan teda igas mõttes keskmiseks - keskmine pigment, keskmine püsivus. Hindeks selline neli väikese miinusega. Kogenud meigihuvilisele ei soovitaks, aga inimesele, kes otsib soodsat varianti lihtsa nude meigi tegemiseks on täitsa ok valik.

Matt matt matt huulepulk toonis 04 - see on küll täielik värvipomm!  Ülihea püsivusega täismatt huulepulk, mis minu suureks rõõmuks huuli ei kuivatanud. Jääb huultele isegi erksam kui ta pulgas paistab:


Nyx kulmutooted


Kulmupliiats toonis Dark Brown on varustatud väikese harjakesega, millega saab nahale kantud pliiatsit mahedamaks hajutada. Kulmu välisnurga joonistamiseks pliiats mulle täitsa meeldis - ilus toon ja hea pigment. Kulmu sisenurgas, mida proovin alati täita hästi õrnalt, jäin tema hajutamisega pisut hätta. Pliiats kinnitub nahale üsna tugevalt, nii et loomulikku hajutatud tulemust oli temaga üsna raske saavutada.

Kulmugeel toonis Espresso tundub mulle väga mõnus toode, aga on minu jaoks liiga tume. Ükskõik kui väikest kogust ja ettevaatlikult ma seda oma kulmudele kandsin, lõpetasin ikka angry birdsi kulmudega :D Nii et hea meelega prooviksin sellest geelist kunagi ka heledamat varianti, espresso on mu heleda naha juures liig mis liig.

Nyx pliiatsid


Electro Liner on klassikaline väljakeeratav silmapliiats, mis võiks olla palju pehmem. Ta kraapis peale kandes üsna tugevalt silmalaugu ja oli vaja ikka mitu-mitu korda üle teha, et tugev ja ühtlane joon saada. Püsivus oli väga hea - kui see juba nahale kantud sai, siis oli joon kena õhtuni välja, aga selle kasutamine ei ole liig kõva koostise tõttu kuigi mugav.

Nyx Wonder Pencil on multiostarbeline nahatooni pliiats, millega saab silmameiki värskemaks muuta, huulekontuuri parandada, või kasutada peitepulgana. Mina leidsin oma kotist pliiatsi Dark toonis, mis on minu nahatoonist tublisti tumedam, nii et peitepulgana ja huulekontuuri korrigeerijana ma seda kasutada ei saa. Aga proovisin teda silma alumisel limaskestal ja seal andis ilusa efekti - nahatooni pliiatsijoon katab ära limaskesta roosakuse ja pilk tundib tänu sellele säravam. Minu silmakujuga ei sobi eriti lau limaskestal valget pliiatsit kasutada, aga selline nahatooni pliiats läheb väga hästi.

Pliiatsid nahal:


Nyx huuletooted


Intense Butter Gloss on vist üks kuulsamaid Nyxi huuletoodete valikust. Mina sain endale tõsise punase vaiba glamuuritooni nimega Apple Crisp. Huuleläige on väga intensiivse pigmendiga, ilusa läikega ja hea püsivusega. Huultel mõnus ja niisutav ning ei kleebi. Võib hakata kergelt hammastele liikuma, seetõttu on hea peale värvimist huulte keskosast salvrätiga pisut värvi vähemaks tupsutada. Jääb peale täpselt sama intensiivne kui ta tuubis paistab. Üks nendest headest toonidest, mida kasutades hambad eriti valgena särama löövad:


High Voltage huulepulk toonis Dahlia paistab pulgas üliintensiivse pigmendiga tumelilla, aga huultel jääb siiski pisut läbi kumama ja ei jäta ühtlast tulemust. Pildi tegemiseks kandsin seda peale ainsa tootena, aga tulevikus kasutaksin selle all kindlasti mõnda tumedat silmapliiatsit, et oma huuletoon lillast värvist läbi ei kumaks. Pulk on hea püsivusega ja niisutava koostisega.


Kolmandat Nyxi huulepulka Pure Red ma proovima ei hakanud, sest selline kärtspunane toon mulle enda huultel ei meeldi, eriti kui ta on matt. Nii et selle pistan tulevikus mõnda kingiloosi kotti, et see jõuaks inimeseni, kellel ta seisma ei jääks :)

Millised on sinu parimad leiud Essence ja Nyxi valikust?

No comments:

Post a Comment