Saturday, April 29, 2017

Sleeky - ripsmete paradiis

Sleeky veebipoes on saadaval maailma enimmüüdud kunstripsmeid sellistelt brändidelt nagu House of Lashes, Red Cherry, Ardell jne. Mu esimesed kokkupuuted kunstripsmetega olid mingite odavate Hiinast tellitud ripsmetega, mis hoidsid kangelt nagu puutükid ja nägid kohe eriti ebaloomulikud välja. Nii et nüüd oskan pehmetest ja kvaliteetsetest ripsmetest lugu pidada :)

Sleeky saatis mulle proovimiseks kolm paari ripsmeid:


House of Lashes "Iconic" väga lopsakad kahekihilised ripsmed (Hind 16.99):


Ripsmed on sünteetilisest materjalist, tõsiselt pikad, tihedad ja nende karvakesed on risti asetatud. Piisavalt efektsed, et sobida ka ekstravagantse foto- või lavameigi jaoks.

Ardell Double Up Demi Wispies (Hind 9.99):


Samuti kahekihilised, eelmistest pisut lühemad, kuid see-eest ülimalt tihedat tulemust andvad. Kvaliteetseid kunstripsmeid saab taaskasutada 15-25 korda. Peale iga kasutamist tuleb nad liimist ja meigijääkidest puhastada ja karpi uut kasutuskorda ootama panna.

Red Cherry pikad ja õhulised ripsmed (Hind 5.50)


Red Cherry ripsmetel on erineva pikkusega karvakesed, mis on kinnitatud läbipaistvale tamiilile. Sellist ripsmeriba on minu meelest lihtsam paigaldada, sest nad painduvad paremini ja pole nii suurt ohtu, et ripsmed nurgast lahti lööksid. Pehme põhja tõttu on nad aga õrnemad ja peavad vastu vaid 3-5 kasutuskorda. Red Cherry ripsmed on välisnurgast pikemad kui sisemisest, mis minu silmakujuga eriti hästi sobib, niisiis proovisingi esimesena järgi just need:


Olgugi, et karbis tundusid nad võrdlemisi tagasihoidlikud, siis silma peal andsid tõelise pilvedeni ulatuva efekti. Ripsmed olid kerged ja mõnusad, riba pikkus minu silma jaoks täpselt paras - ei olnud vajadust neid lühemaks kärpida. Nii kerged nad muidugi ei olnud, et päeva jooksul oleks unustanud, et kunstripsmed peal on, aga kuna ma kannan kunstripsmeid üsna harva, siis on see, et ma ripsmed päeva jooksul unustan, juhtunud ainult nurgaripsmetega, mis katavad vaid 1/3 ripsmepiirist.

Sleeky ripsmete valikuga saab tutvuda nende Facebooki lehel: https://www.facebook.com/sleekylash/

No comments:

Post a Comment