Monday, December 19, 2016

Jõulukingitus Artistrylt

Minuni jõudis jõulutervitus Amwaylt ja sellega oli kaasas kaks toodet Artistry kauapüsivast meigisarjast.


Artistry meigitooted on ülimalt kvaliteetsed. Olen nende teistes toonides lauvärvipalette ja silmapliiatseid juba katsetada saanud ja nendega 100% rahul.

Seekord saadeti mulle halle-hõbedasi toone sisaldav lauvärvikvartett Smoky. Lauvärvid tulevad täitepakendites ja kvarteti hind on 53 EUR. Lisaks saad juurde osta ilusa kuldse kaanega karbi, mis maksab 19 EUR, et lauvärvid sinna sisse panna. Alloleval pildil ongi täitepakend juba karbikesse majutatud. Karbiga tuleb kaasa ka sametist kotike, mis kaitseb selle pinda kriimustuste eest.


Lauvärvide pigment on väga hea. Eriti positiivselt üllatas mind valge toon. Kui hea pigmenteeritusega tumedate värvide leidmine pole teab mis raske, siis tugeva pigmendiga heledaid toone tuleb tikutulega taga otsida. Smoky paleti valge värv jääb juba kuivalt nahale kandes kirgas ja kui kasutada niisket pintslit, siis saab kätte ka täiesti särava valge värvi. Alumises reas olevatest hallidest toonidest esines teistest veidi nõrgemini keskel olev hõbedane toon, mis kippus nahal päris heledaks hajuma, aga teised hallid jäid sügavad ja efektsed. Lauvärvid hajuvad väga hästi ja ei pudise peale kandmisel peaaegu üldse. Nad püsivad nahal veatuna hommikust õhtuni isegi siis, kui enne primerit ei kasuta. Olen Artistry lauvärvidega rohkem kui rahul!

Lisaks tuli pakist välja must kauapüsiv silmapliiats. Pruun ja lilla toon on mul juba olemas ja leiavad sagedast kasutust. Artistry silmapliiatsites on ühendatud kõik omadused, mis ühel heal pliiatsil olema peavad. Väga pehme ja libiseb nahale juba kergel tõmbel, samas piisavalt kõva, et ei vaju naha vastas kohe tömbiks ja laseb ilusat peenikest joont teha. Pigment on väga hea ja pliiats on kergesti hajutatav. Tema sabas ongi väike švammotsik, millega saab joone hästi suitsuseks hajutada. Mina kasutan otsikut siiski harva ja eelistan pintslit, sest švammiga läheb joon kohe hästi suitsuseks ja ma eelistan pisut konkreetsemat tulemust. Silmapliiatsi püsivus on suurepärane - meik on veatu hommikust õhtuni. Artistry pliiatseid võib julgelt kasutada ka silma limaskestal - need ei ärrita silmi ega aja neid vesistama. Pliiatsi hind on 22 EUR.


Uusi Artistry tooteid kasutades tuli meik välja selline: (Kandsin lauvärve peale kuiva pintsliga, et saada õrnem tulemus.)


Artistry tooteid saab osta Amway konsultantidelt. Leia endale kontaktisik nende kodulehelt: http://www.amway-estonia.com/

No comments:

Post a Comment