Friday, December 16, 2016

Essence talvised värvid

Viimastel päevadel on kuller mind mitmel korral pakiga rõõmustanud ja näitan teilegi, mis nendest pakikestest välja tuli. Natura Siberica kehahooldustoodetest rääkisin eelmises postituses, nüüd on kord dekoratiivkosmeetika käes :)

Essence toodetest olen blogis varemgi juttu teinud. Tegu on Saksa päritolu kosmeetikafirmaga, kelle motoks on, et ilu peab olema kättesaadav kõigile. Niisiis ei palka nad oma reklaamide jaoks kuulsaid modelle ja hoiavad pakendid lihtsad ja tagasihoidlikud. Kõike selleks, et hinda mitte kõrgeks kruvida. Nii suudab Essence hoida oma toodete keskmise hinna alla 3 euro! Nende valikust on mitmed huulepulgad, küünelakid ja silmapliiatsid jõudnud minu superlemmikute ridadesse, nii et kibelesin kohe uusi tooteid järgi proovima.


Imearmsast roosa lipsuga karbist tulid välja sellised meigividinad:Ja peaaegu kõik neist leidsid ka tänases jumestuses kasutust:


Ainult The Velvets lauvärv jäigi seekord proovimata.


Essence huulepulkasid on mul juba terve kollektsioon. Ühe pulga hind on neil keskmiselt 2.50 EUR ja hinna-kvaliteedi suhe on selgelt kvaliteedi poole kaldu. Toon 21 on kauapüsivast sarjast ja tema püsivus on tõesti hea. Süües-juues küll hajub ja vajab värskendamist, aga muidu peab pikki tunde veatult vastu. Huulepulk ei too ketendavaid kohti esile ega tekita ebameeldivat kuiva tunnet. Väga meeldib!

Lash Princess ripsmetuši pakend on hästi pilkupüüdev. Ühe kihiga jäi tulemus võrdlemisi tagasihoidlik, aga kui kanda peale kaks kihti, siis on nii pikendav kui tihendav efekt olemas. Tušši peale kandes kukkusid põskedele mõned ripsmetušitükikesed, aga päeva jooksul rohkem pudisemist ei esinenud.

Essence Gel lakid jätavad väga sileda ja veatu tulemuse. Toon "Do you speak love" on imeilus sügavpunane ja hakkas mulle hetkega väga meeldima. Laki kuivamiseks tuleb võtta aega. Kui tundus, et lakk on juba täiesti kuivanud ja asusin toimetama, õnnestus mul siiski küünte servad ära rikkuda. Nii et oota pigem rohkem kui vähem, aga tulemus on oodatud aega väärt :) Laki pikemaks püsimiseks on hea kasutada pealislakki. Pildil jäi veidi heledam kui tegelikult on. Päriselt on selline hästi sügav "vampiiripunane".Sellised uued meigitooted siis täna :) Kas oled Essence valikust midagi proovinud?


No comments:

Post a Comment