Monday, October 23, 2017

Avoni vedelad huulepulgad

Avoni värvikas ja nooruslik Mark meigisari laieneb rõõmustava kiirusega ja pea igas kampaanias lisandub mõni uudistoode. Selle kataloogi kaanestaariks on vedel huulepulk, mida on saadaval lausa 20 erinevat tooni - pooled neist matid ja pooled läikivad.

Avon saatis mulle rikkaliku valiku Mark sarja tooteid proovimiseks ja nende hulgas oli ka 5 uut huulepulka. Vedelas koostises sisaldub huulepulga aluskreem, mis niisutab huuli ja tagab hea püsivuse. Matte värve kandes võib julgelt süüa-juua ning värv on ka peale toekamat einet endiselt ilus. Läikivad vajavad peale söömist pisut kohendamist, kuid on muidu ka igati eeskujuliku püsivusega.


Läikivatel toonidel on läikiv kork ja mattidel matt. Väga lihtne vahet teha.

Huulevärvidel on mugav aplikaator, kuid kuna tegu on ülipigmenteeritud toodetega, siis korrektsema ja ilusama tulemuse saavutamiseks on hea abilisena huulepintslit kasutada. Ühe värvi hind on tavahinnaga 9.50, kuid hetkel kehtib tutvumishind 6.99 EUR. Praeguses kataloogis on veel eriti magus sooduspakkumine - ostes kaks vedelat huulepulka, maksad nende eest kokku vaid 10 EUR.


Sain toonid ise välja valida ja jäin ikka peaasjalikult truuks punasele perekonnale. Värvikaardilt valisin välja küll pigem rahulikuna näivad toonid, kuid huultele jäävad nad erksamana kui tuubis tundub, nii et tegu on tõeliste värvipommidega:


Nädalavahetus möödus väga värviliselt, sest katsetasin kõik uued huulevärvid kohe jumestuses järgi. Minu lemmikuks sai lilla läikiv toon Love Spell:


Pildistas: Tinc Photo

Pole sellist tooni huulevärvi varem kandnud, aga tundus kohe nii oma ja õige :)

Kõige rohkem kasutust hakkab ilmselt saama klassikaline punane matt toon Irresistible:


Pildistas: Irmeli Anspal

Mattidel värvidel on ülimõnus vahuline ja pehme koostis. Need jäävad huultele õhukese, ent samas väga katva kihina ning ei jäta värvitud huulte tunnet. Boonuseks veel magus puuviljane lõhn. Ülejäänud toonid on mulle igapäevaseks kandmiseks pisut liiga kärtsud, kuid Irresistable on just selline ideaalne igapäevane punane - suu kenasti peas, aga samas mitte liiga pidulik:


Läikiv punane Work It on täielik Hollywoodi glamuuritoon:


Erk värv, intensiivne läige ja toon, mille kõrval hambad eriti valgena näivad. Otse punasele vaibale! :)

Minu valikus oli kolm läikivat ja kaks matti tooni. Roosadest värvidest proovisin järgi fuksiatooni Love Bite, mis oli täielik üllataja, sest tuubis paistis ta selline rahulik roosa, aga huultele kandes lõi ülierksalt särama.

Ainus toon, mille katvusega ma 100% rahule ei jäänud oli Passion It:


Ühtlase tulemuse saamiseks tuleb seda peale kanda kaks kihti ja hea on huulte värvimiseks võtta appi huulepintsel. Kui see aga juba huultele kantud on, siis püsivuse kohta on mul ainult kiidusõnu. Ei liigu hammastele, ei kulu ja näeb väga efektne välja.

Avoni Mark sarja huuletoodetega olen siiani ülimalt rahul olnud ja ka uued vedelad huulevärvid ei valmistanud pettumust. Toonide valik on väga lai, nii et sobiva leiab igale maitsele. Sirvi e-kataloogi ja pane tellimus teele Avoni kodulehel: Avon.ee.

2 comments:

  1. Vau kui hästi sulle punased toonid ikka sobivad! Väga-väga ilusad toonid kõik ning see lilla on tõesti chuul :)

    ReplyDelete
  2. Ja veel nii 2 aastat tagasi ma arvasin, et punane huulevärv mulle üldse ei sobi. Tegelikult olin lihtsalt paar ebaõnnestunud katsetust teinud ja selle järgi arvanud, et punane huul pole minu jaoks. Tegelikult on iga nahatooni jaoks see õige olemas. Ei tasu peale esimest proovimist punast huulepulka põõsasse visata :D

    ReplyDelete