Saturday, April 15, 2017

Make Up Store uudistooted

Make Up Store uuendab pidevalt oma tootevalikut ja sain proovimiseks rikkaliku valiku nende uusimaid meigividinaid. Make Up Store erikollektsioonide tooted on alati mu meigilaua ehe - pakendidisainile pannakse suurt rõhku ja nii kenades karpides tooted lausa kutsuvad end kasutama. Selle aasta värsked tulijad on roheliste ja otsekui veepisaratega kaetud pakenditega "Steamy" ja pruutidele suunatud kollektsioon "Pearl".


Andsin meigipintslitele tuld ja asusin uusi tooteid kohe järgi proovima. Jumestus tuli selline:


Näo modelleerimiseks läks käiku väga omapärane Steamy kollektsiooni päikesepuuder "Amazone"


Pronksikarva puudri mustri vahel on rohelist värvi jooned, mis ilmselt mõeldud punast alatooni neutraliseerima. Puuder on minu heleda naha jaoks liiga tume, nii et pidin seda õrnade üleminekute saamiseks väga usinalt hajutama. Sellest hoolimata jäi tulemus lõpuks väga kena ja üldse mitte oranžikas. Päikesepuuder sisaldab veidi säraosakesi. Jätan ta praegu suve ootama, et ta mu nahatooniga paremini klappima hakkaks.

Pakend on tal hästi ilus nagu kõigil Steamy sarja toodetel:


Lauvärvidest sain proovimiseks kaks Microshadow monolauvärvi. Heledam kannab nime "Antique" ja roosakas "Koshihimo". Lisaks neile tuli kinkekotist välja pruudikollektsiooni lauvärvitrio "Pearl". Make Up Store lauvärvivalikust on triod saanud mu erilisteks lemmikuteks, sest nad on alati kokku pandud omavahel väga lihtsalt kombineeritavatest toonidest ja tänu kompaktsele vormile aitavad meigikohvris ruumi kokku hoida. Microshadow lauvärvid olid ka seekord oma tuntud headuses - pealekandmisel pudisevad minimaalselt, lasevad end kergelt hajutada, hea pigmendiga ja ei kogune päeva jooksul lauvakku. Oma jumestuses kasutasin täna Pearl triot.


Pearl kollektsioonist sain veel nude toonis küünelaki ja huulepulga "Veil Sparkling":


Kõigil on eriti pidulikud ja luksuslikud pakendid ja kui mõni lähiajal abielluma hakkav pruut plaanib tähtsal päeval oma jumestuse ise teha, siis viivad need kaunites karpides meigitooted pulmapäeva hommikul kindlasti õigesse meeleollu :)


Pearl küünelakk on kiire kuivamise ja hea püsivusega, aga kippus minu küüntel pisut triibuline jääma. Parema tulemuse sain siis, kui kandsin peale ühe paksu lakikihi, mitte kaks õhukest - siis jäi ühtlasem.

Make Up Store on meigipintslihullude paradiis ja paistab, et nad annavad endast kõik, et pintslisõltlasi kohe eriti pöördesse ajada. Nimelt on neil välja tulnud kuldsete pealuudega eriti badass pintslid:


Mina sain endale väikese hajutuspintsli #712.


No vaadake vaid seda pintsli saba, täielik kunstiteos :) :


Make Up Store pintslid on valmistatud pehmetest sünteetilistest karvadest. Hajutuspintsel on väga tihe ja sellega töötamine on puhas rõõm! Pintsel #712 sobib hästi näiteks silma välimise kolmandiku hajutamiseks, või siis koopajoonel täpsema hajutustöö tegemiseks. Sabas olev metallist kaunistus teeb pintsli üsna raskeks, nii et kui kogu pintslivaliku neist komplekteerida tahad, siis lisab see meigikohvrile omajagu kaalu, aga no silmailu pakub muidugi kõvasti.

Lisaks heledale Pearl huulepulgale sain testimiseks veel ka mati "Obiage" pulga, mille tänases jumestuses ka järgi proovisin.


Pelgan natuke tumedat matti huult, sest sellega võivad huuled väiksemad paista ja nägu range või isegi kuri tunduda. Nii et panin sinna otsa veel ka veidi huuleläiget, et tulemust rõõmsamaks ja mahedamaks muuta. See nipp aitab kaasa huulevärvi paremale püsimisele, sest matid huulevärvid on tavaliselt kauapüsivad. Kui nende peal läiget kasutada, siis annab matt toon huultele sügava ja kauapüsiva värvi, aga selle peale lisatud huuleläige pakub niisutust ja ei lase huuli kitsamana paista.

Make Up Store must lainer ühendab endas kõik hea klassikalise laineri tähtsaimad omadused - peenike ja täpne ots ning sügavmust värv, mis jääb peale juba kergel tõmbel ja kuivab hetkega.


Pakendi kirjelduse järgi on ta ka veekindel, aga kui tuulehoog mul silmast pisara välja puhus, läks sisenurgast lainerijoon siiski pisut laiali. Nii et veekindlusele ma oma garantiid et anna. Muidu püsis väga ilusana terve pika päeva vältel.

Kas oled mõnda neist toodetest juba proovinud?

No comments:

Post a Comment