Sunday, February 19, 2017

Avoni uus meigikollektsioon mark.

Avonil on välja tulnud pilkupüüdva kujundusega nooruslik jumestussari mark. See on suunatud naisele, kellele meeldib meigiga eksperimenteerida ja kes ei pelga silma paista. Valikus on julged särtsakad värvid nii silmadele, huultele kui küüntele. Mulle saadeti proovimiseks mõned mark. sarja tooted:


Nude matte jumestuskreem (toon Bright Quartz)Vedel jumestuskreem annab kergelt läbikumava meigipõhja. Kreemi on saada viies erinevas toonis. Nii nagu nimi lubab, jääb tulemus matt. Parema püsivuse huvides on hea meigipõhi siiski õhukese puudrikihiga kinnitada. Kuiv nahk ja matistavad jumestuskreemid lähevad kahjuks tihti riidu ja nii juhtus minulgi - kreem kippus naha kuivi kohti rõhutama, niisiis ei soovita ma seda kuiva nahaga inimestele. Uues kataloogis, mis hakkab kehtima 2. märtsist on Nude Matt jumestuskreem saadaval soodushinnaga 6.99 EUR.

Spectralash ripsmetušš


Uue kataloogi kaanestaariks on Spectralash tihedust andev ripsmetušš, mille põhjaosas on keeratav ketas tiheduse skaalaga tugevuses 1-3. Väidetavalt peaks seda keerates saama valida, kui palju tušši tuub välja annab, millest sõltub ka tihendav tulemus. Mina ei saanud kahjuks erinevusest aru - värvisin ühe silma tugevusega 1 ja teise tugevusega 3, aga tulemus oli mõlemal üsna ühesugune. Nii et pilkupüüdev disainielement, aga kasutamisel suurt erinevust ei täheldanud. Tušš mulle meeldis - andis mõõdukalt pikkust ja tihedust, ei kleepinud ripsmeid tükki ja püsis terve päeva pudenemata ja määrimata. Hind 6. 49.

Geeljas silmapliiats (toon Tropical Teal)


Geeljas kauapüsiv silmapliiats on ülimalt tugeva pigmendiga ja väärib oma kauapüsiva toote nime. Püsis veatuna hommikust õhtuni. Juba kergel kokkupuutel nahaga jättis intensiivse joone. Pliiats on väga pehme, nii et soovitan seda enne iga kasutamist teritada (mina teritasin lausa enne mõlema silmajoone tõmbamist, sest ots vajus kiirelt tömbiks ja teisele silmale poleks sellega enam sama täpset joont tõmmata saanud, kui vahepeal ei oleks teritanud). Ülima pehmuse tõttu on ainult pliiatsiga raske peenikest laineri lõppu teha ja hea on appi võtta lapik pisike pintsel:


Minul on pliiatsijoonte hajutamisel abiks Mac 231 pintsel, millega saab ilusti pliiatsi ripsmete vahele hajutada ja kujundada kena peenikese joone otsa. Saadaval kuues värvitoonis. Uues kataloogis kehtib soodushind 3.99.

Mega Effects lainer


Lainer on viltuse otsaga, mille laiema poolega saab tõmmata paksu joone ja vaid tippu kasutades annab joonistada ka kerget peenikest triipu:


Laineril on ilus sügavmust värv, aga püsivusega ma kahjuks rahule ei jäänud - enamus lainerijoonest püsis terve päeva kenasti, aga silma sisenurgast hakkas juba mõne tunni möödudes kergelt jooksma. Hind 3.99.

Plump It huuleläige (toon Pink Pout)


Plump It läike aplikaator erineb tavalistest huuleläigetest - ei ole mitte harjumuspärane švammotsik, vaid hoopis pintslike. Toon Pink Pout huultele erilist tooni ei anna, vaid jääb üsna läbipaistev, aga intensiivse läikeefektiga. Toode paneb huuled tugevalt piparmündiselt õhetama. Koostis on mõnusalt niisutav ja ei kleebi. (Hind 4.49)


Jumestuses kasutasin silmadel Tropical Teal geeljat pliiatsit ja tõmbasin sellega üsna laia joone. Selle peale, täiesti ripsmepiirile, tegin Mega Effects laineriga hästi peenisese musta lainerijoone. Huultel kasutasin Plump It läiget.

Plump It huulepulk (toon Plumping Plum)


Väga laheda pakendikujundusega huulepulk, mis on üliintensiivse pigmendiga, kauapüsiv ja huultel hästi mõnus niisutav. Just see sai kõigist proovitud mark. sarja toodetest mu lemmikuks. Saada on lausa 15 erinevat tooni - üks ilusam kui teine. (Hind 4.99)


Huultele jäi täpselt sama erksana kui pulgas ja püsis tõesti hästi - elas üle ka kergema söömise-joomise, nii et polnud vaja pidevalt värskendada.

Uues Avoni kataloogis on palju väga häid pakkumisi, soovitan kindlasti järgi vaadata :)

No comments:

Post a Comment