Wednesday, November 30, 2016

Tänane nägu

Täna oli üle hulga aja viitsimist lauvärvid välja võtta ja tugevam silmameik teha. Mul on üsna sügaval silmakoopas olevad silmad, mistõttu lauvärvimängud hästi välja ei paista, kui ma just kõike kuni kulmuni ära ei võõpa. Silmi värvides proovin alati värve välisnurgast uljalt ülespoole hajutada, et silmakuju ilusamaks muuta.

Tänases meigis läksid käiku järgmised tooted:


Meigipõhja tegin Ontic minerals mineraalpuudriga. Minu toon on Latte for Two. Pildilt ununes välja Ontic Minerals kinnituspuuder Mystery of Venus, mida alati mineraalse põhja peal kasutan, sest see teeb naha väga ühtlaseks ja värskeks.

Modelleerimiseks kasutasin Collistari Terra Abbronzante Duo päikesepuudrit toonis 1.

Põskedel läks käiku Dr Irena Eris põsepuna toonis Pure Rose.

Silmadel kasutasin Amway Artistry neljase lauvärvipaleti kõige heledamat šampanjatooni. See sobib imeliselt ka highlighteriks, nii et hajutasin seda ka põsesarnadele, kulmude alla ja ninaseljale.

Silmadele sügavuse andmiseks valisin suurest värviliste värvide paletist tumelilla ja musta tooni ja hajutasin neid silma välisnurka, alumisele ripsmepiirile ja koopajoonele. Selle paleti tellisin kunagi ebayst imeodava hinnaga ja mingit nime või tootjat karbi pealt ei leiagi. Värve on seal tohutult palju, nad on väga intensiivsed, aga kipuvad pudisema ja võivad päeva jooksul ka veidi laiali minna, nii et kvaliteet vastab odavale hinnale. Aga aegajalt ikka kasutan seda paletti, kui tahan mingit eriti erksat värvi, mida üheski mu kvaliteetse kosmeetika paletis ei ole.

Ripsmepiirile tõmbasin musta lainerijoone Kat Von D Tattoo Lineriga ja värvisin ripsmed Nyx Pin-Up Tease tušiga.

Kulmude kujundamiseks kasutasin Smashbox kulmupuudrite triot Brunette.

Jumestusele pani punkti marjapunane Essence huulepulk toonis On the Catwalk.

Valmis jumestus tuli selline:


No comments:

Post a Comment